english latviski lapas karte
Partneri
 

IIC Partners 2004.gada sākumā ARIKO ReServ pievienojās starptautiskajam augstākā līmeņa profesionāļu atlases tīklam IIC Partners. Apvienojot vairāk nekā 55 birojus 36 valstīs, IIC Partners ir viena no 10 lielākajām personāla atlases organizācijām pasaulē. Regulāri tiekoties un uzturot kontaktus, mēs dalāmies zināšanās un pieredzē ar kolēģiem no visas pasaules.

Visas IIC Partners dalībfirmas pieder pie vadošajām personāla atlases kompānijām savā valstī; tām ir vienlīdz augsti kvalitātes standarti un līdzīgas darba metodes.

ARIKO ReServ ir īpaši cieši kontakti ar partnerkompānijām pārējās Baltijas valstīs: Igaunijā – J.Friisberg & Partners un ARIKO ReServ, Lietuvā – J. Friisberg & Partners un PRIMUM ESSE. Veiksmīgā sadarbība ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem ļauj mums īstenot personāla atlases projektus visas Baltijas mērogā. Šo priekšrocību labprāt izmanto starptautiski uzņēmumi, kas strādā visās Baltijas valstīs.

Personāla novērtēšanas jomā ARIKO ReServ sadarbojas arī ar kompāniju PSYCON, kas ir dibināta 1953. gadā un ir viena no vadošajām personāla novērtēšanas, atlases un personāla vadības konsultāciju kompānijām Somijā.

Mūsu klienti var būt droši, ka saņems vienlīdz profesionālus pakalpojumus visās ARIKO ReServ partnerkompānijās.

 
Tālrunis: +371 67365151    Fakss: +371 67365150    E-pasts: ariko@ariko.lv
Copyright © 2003 Ariko Reserv. All rights reserved.
Dizains un realizācija: © 2003 SIA Eironets